DOPRAVA A PLATBA

Doprava a platby

MOŽNOSTI DOPRAVY

Kurýrní společnost GLS dopraví Vaši zásilku bezpečně a spolehlivě kamkoli v České republice a to zpravidlav následující pracovní den od 8:00 – 17:00. Společnost zasílá SMS avízo o plánovaném čase doručení.
Objednávky, které obdržíme do 12:00 hodin expedujeme ve stejný den. 

Cena dopravy: dle aktuálních cen, které jsou uvedené při dokončení objednávky v košíku

PLATEBNÍ METODY

 ON-LINE PLATBY S ČESKOU PLATEBNÍ BRÁNOU GoPAY

Online platby pro nás zajišťuje platební brána GoPAY. Poskytovatel služby, společnost GOPAY s. r. o., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platební metody:

  • Platba kartou – nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány GoPAY zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure
  • Platba bankovním převodem – okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána GoPAY vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Kontakt na poskytovatele platební brány 
GOPAY s.r.o.
Planá 67
370 01 Planá
Česká republika
IČ: 26046768


E-mail: gopay@gopay.ccz
Tel:  +420 387 685 123

 

BANKOVNÍM PŘEVODEM - PROFORMA

Využijte Vašeho internetového bankovnictví, nebo zaplaťte složenkou, převodem na účet číslo 2001432437 / 2010, vedený u společnosti Fio banka, a.s.. Jako variabilní symbol prosím použijte číslo Vaší objednávky. Berte prosím na vědomí, že zboží expedujeme ve chvíli, kdy je částka připsána na účet. Při platbě převodem počítejte s delším časem připsání částky na náš účet, což bývá zpravidla 1 – 3 pracovní dny. 
Z tohoto důvodu doporučujeme využít bezpečnou a rychlou on-line platbu prostřednictvím platební brány GoPAY.

 

NA DOBÍRKU PŘI PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Platba v hotovosti, nebo platební kartou kurýrovi při převzetí zboží.
Cena dobírky – 25 Kč

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz